PRODUCTS

Polystyrene Pulp Moulding

Headquarters

info@novopol.cz
tel.: +420 491 413 711
fax.: +420 491 413 710

Sales Department

Mr. Miroslav Jelen - Sales Manager Mr. Pavel Holada - Sales Officer  
Sales Manager:
Mr. Miroslav Jelen
miroslav.jelen@novopol.cz
tel.: +420 491 413 721
mob.: +420 602 481 939
Sales Officer:
Mr. Pavel Holada
pavel.holada@novopol.cz
tel.: +420 491 413 722
mob.: +420 724 329 740
Pulp moulding - pallets & packaging
Mrs. Iveta Rydlova
iveta.rydlova@novopol.cz
mob.: +420 732 230 110

Výroba

Výrobně technický ředitel:
Zdeněk Rydlo
zdenek.rydlo@novopol.cz
tel.: +420 491 413 731
Vedoucí provozu
Velký Třebešov:

Ladislav Marek
ladislav.marek@novopol.cz
tel.: +420 491 413 712
mob.: +420 606 625 909
Vedoucí výroby
závod Česká Skalice:

Václav Zákravský
vasek.zakravsky@novopol.cz
mob.: +420 731 655 339
Vedoucí OŘK a TPV:
Ing. Josef Rydlo
josef.rydlo@novopol.cz
tel.: +420 491 413 732

Ekonomický úsek

Hlavní ekonom:
Bc. Zdenek Hanuš
zdenek.hanus@novopol.cz
tel.: +420 491 413 741
mob.: +420 724 129 798

Sklady a logistika

Provoz Velký Třebešov:
Jiří Hanuš
jiri.hanus@novopol.cz
tel.: +420 491 413 714
mob.: +420 602 866 176

Kde nás najdete

Podrobnosti na mapy.cz

Adresa:
NOVOPOL, a.s.
Velký Třebešov 20
Česká Skalice, 552 03

GPS: Loc: 50°23'20.131"N, 16°0'35.114"E

Najít trasu k nám můžete pomocí mapy.cz